Den zvířat PDF Tisk Email

Den zvířat

Tak jako každý rok i letos bude naše škola pořádat Den zvířat. Letošní Den zvířat připadne na první říjnový čtvrtek ( 6.10.2011). Jako vždy bude tento den zpestřením prvních školních dnů ve školním atriu. Akce Den zvířat začíná 14:30 a končí 15:15. Slavnostního zahájení a role průvodců se ujmou žáci VIII.A – Antonie Fiedlerová a Vojtěch Kořistka.

Den zvířat je jedinečnou příležitostí přijít do školy i se svým zvířecím kamarádem. Pro mazlíčky našich žáků bude připravena spousta soutěží – o nejchlupatějšího, největšího, nejmilejšího… mazlíčka.

Vítěze soutěží budou určovat samotní soutěžící. Každý si přinese velký kelímek nebo uříznutou plastovou láhev, do které bude dostávat plastová víčka – hlasy. Pro výherce bude připravena odměna a pamlsek.

V.K.