Vítejte v ZŠ Horymírova

Vítejte v ZŠ Horymírova

Chytré děti

Nadstandartní vybavení pro vzdělávání vašich dětí.

Chytré děti

Nadstandartní vybavení pro vzdělávání vašich dětí.

Rekonstrukce ve školní družině

Vážení rodiče,

od čtvrtku 21.11. do 22.12. bude

ve školní družině probíhat rekonstrukce.

Z důvodu nadměrného hluku budou

od 21. do 22.11. oddělení prvních tříd

přemístěna do budovy ZŠ.

Zvoňte u KNIHOVNY na č.2.

Děkujeme za pochopení.

Přijmeme:

Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně. Informace na tel. čísle: 599 524 831,  hladikova@zshorymirova.cz

Příjmací řízení na střední školy

Informace pro rodiče deváťáků pro přijímací řízení na střední školu. Informace pro rodiče deváťáků pro přijímací řízení na střední školu.

Lampiónový průvod

13. 11. 2019 se koná tradiční lampiónový průvod. Sraz před knihovnou školy, od 16:00 hod. hlasování o nej dýni, průvod vyrazí směr Zámeček v 17:00 hod. Přijďte s námi rozsvítit podzimní tmu!

Svět techniky 2.C

Dne 7.11. třída 2.C navštívila Svět techniky, místo, kde je věda hrou. Přivítala nás usměvavá paní lektorka. Prostřednictvím zábavy a her děti prozkoumávaly Svět geometrických tvarů. Ve skupinkách si vyzkoušely poskládat tangramy, sestavit geometrické tvary z dílků stavebnice Geomag, vytvořit mozaiku apod. Bylo nám nabídnuto mnoho aktivit, které žáky nejen pobavily, ale i poučily.
S radostí se zapojili všichni žáci. Někteří s nadšením sdělili, že zavedou do Dolních Vítkovic své sourozence a rodiče.

Přjmeme speciálního....

ZŠ a MŠ přijme speciálního pedagoga na zástup za mateřskou dovolenou s nástupem dle dohody. Kontakt: hladikova@zshorymirova.cz

Naše škola zahájila činnost 1. 9. 1988. Součástí komplexu školy je školní družina a školní jídelna. Od 1. 1. 2003 je součástí školy i mateřská školka a školní jídelna MŠ na ulici Rezkova 14. Jsme školou s bohatou historií a tradicí. Jsme škola bezbariérová. Ve škole působí poradenské pedagogické pracoviště. Škola se nachází na sídlišti Pískové doly v obvodu Ostrava - Jih v lokalitě Starý Zábřeh.

Metody a formy výuky

• Moderní metody a formy výuky
• Účast v mnoha projektech (i s účastí zahraničních škol)
• Ozdravné pobyty, turistické zájezdy